Facebook Volg ons op Facebook



Ons team









Frederik Braeckman Katrijn De Vleeschhouwer Mimique Kuntziger
Gedelegeerd bestuurder
Planner-kantoorverantwoordelijke
Debiteurenbeheer 

Dc-Controller




Kantoor Moerbeke-Waas

GSM: 0479/68 09 77 Tel: 09/279 29 55

frederik@demangelaar.be moerbeke@demangelaar.be administratie@demangelaar.be
       
       
Sonja De Grise Hanna Van Hijfte Sylvie De Schinkel Daniella Damschotter



Planner-kantoorverantwoordelijke 




Planner-kantoorverantwoordelijke

Strijkverantwoordelijke



Planner-kantoorverantwoordelijke 



Planner-kantoorverantwoordelijke
Kantoor Zelzate-Ertvelde Kantoren De Pinte & Sint-Amandsberg Kantoor Wachtebeke  Kantoor Assenede
Tel: 09/278 72 60 Tel: 09/277 37 72 Tel: 09/330 37 72  Tel: 09/398 37 72
zelzate@demangelaar.be depinte@demangelaar.be
wachtebeke@demangelaar.be


assenede@demangelaar.be

       
       
Daniella Damschotter  Kim Thyberghien  Sarah De Bruijn  
 Coach Verantwoordelijke Personeelsdienst Planner-kantoorverantwoordelijke     
   Kantoor Wachtebeke  Kantoor De Klinge  
 Tel: 0474/84 17 96  Tel: 09/344 50 16  Tel:03/326 28 09  
coach@demangelaar.be   personeelsdienst@demangelaar.be  deklinge@demangelaar.be