Facebook Volg ons op Facebook



Ons team





Frederik Braeckman Wendy Geers Katrijn De Vleeschhouwer Mimique Kuntziger
Gedelegeerd bestuurder

Districtverantwoordelijke Kanaalzone- Waasland

Districtverantwoordelijke regio

Gent-Meetjesland

Planner-kantoorverantwoordelijke Debiteurenbeheer 
Dc-Controller


Kantoor Moerbeke-Waas
GSM: 0479/68 09 77 GSM: 0471/81 22 75 Tel: 09/279 29 55
frederik@demangelaar.be wendy@demangelaar.be moerbeke@demangelaar.be administratie@demangelaar.be
       
       
Sonja De Grise Hanna Van Hijfte Sylvie De Schinkel Daniella Damschotter
Planner-kantoorverantwoordelijke 

Planner-kantoorverantwoordelijke
Strijkverantwoordelijke
Planner-kantoorverantwoordelijke 

Planner-kantoorverantwoordelijke
Kantoor Zelzate-Ertvelde Kantoren De Pinte - Nazareth & Sint-Amandsberg Kantoor Wachtebeke  Kantoor Assenede
Tel: 09/278 72 60 Tel: 0471/81 56 20 Tel: 09/330 37 72  Tel: 09/398 37 72
zelzate@demangelaar.be depinte@demangelaar.be wachtebeke@demangelaar.be
assenede@demangelaar.be
       
       
Daniella Damschotter  Kim Thyberghien  Sarah De Bruijn  
 Coach Verantwoordelijke Personeelsdienst Planner-kantoorverantwoordelijke     
   Kantoor Wachtebeke  Kantoor De Klinge  
 Tel: 0474/84 17 96  Tel: 09/277 37 74  Tel:0471/81 08 89  
coach@demangelaar.be   personeelsdienst@demangelaar.be  deklinge@demangelaar.be