Facebook Volg ons op Facebook



Ons team

     
 Frederik Braeckman Mimique Kuntziger
Katrijn De Vleeschhouwer
Gedelegeerd bestuurder

Debiteurenbeheer

Planner-kantoorverantwoordelijke
  DC Controller
 
 Kantoor Moerbeke-Waas
GSM: 0479/68 09 77
 Tel: 09/279 29 55
frederik@demangelaar.be administratie@demangelaar.be
moerbeke@demangelaar.be




Sonja De Grise
Hanna Van Hijfte Sylvie De Schinkel
Planner-kantoorverantwoordelijke 
Planner-kantoorverantwoordelijke Planner-kantoorverantwoordelijke
Strijkverantwoordelijke
Kantoor Zelzate-Ertvelde Kantoren De Pinte & Sint-Amandsberg Kantoor Wachtebeke
Tel: 09/278 72 60 Tel: 09/277 37 72 Tel: 09/330 37 72
zelzate@demangelaar.be depinte@demangelaar.be wachtebeke@demangelaar.be
 
 
     
     
Daniella Damschotter Kim Thyberghien Sarah De Bruijn
Coach Verantwoordelijke Personeelsdienst Planner-kantoorverantwoordelijke   
   Kantoor Wachtebeke Kantoor De Klinge
Tel: 0474/84 17 96 Tel: 09/344 50 16 Tel:03/326 28 09
coach@demangelaar.be  personeelsdienst@demangelaar.be  deklinge@demangelaar.be