Facebook Volg ons op Facebook



Ons team





Frederik Braeckman Wendy Geers Anke Apers Mimique Kuntziger
Gedelegeerd bestuurder

Districtverantwordelijke Kanaalzone- Waasland

Districtverantwoordelijke regio

Gent-Meetjesland

Kantoorverantwoordelijke Kantoorverantwoordelijke
Dc-Controller

Kantoor Wachtebeke Kantoor Moerbeke-Waas Kantoor Assenede
GSM: 0479/68 09 77
Tel: 09/279 29 55 Tel: 09/398 37 72
frederik@demangelaar.be wendy@demangelaar.be moerbeke@demangelaar.be assenede@demangelaar.be
       
       
Sonja De Grise Barbara Meere Sarina Fierens  
Kantoorverantwoordelijke 
Debiteurenbeheer 
Kantoorverantwoordelijke
Strijkverantwoordelijke
Kantoorverantwoordelijke 

 
Kantoor Zelzate-Ertvelde Kantoren De Pinte - Nazareth & Sint-Amandsberg  
Tel: 09/278 72 60 Tel: 09/277 37 72  
zelzate@demangelaar.be hanna@demangelaar.be
 
       
       
 Hanna Van Hijfte  Kim Thyberghien  Sarah De Bruijn  
 Kantoorverantwoordelijke Wachtebeke  Verantwoordelijke Personeelsdienst  Kantoorverantwoordelijke De Klinge  
 Kantoor Wachtebeke  Kantoor Wachtebeke  Kantoor De Klinge  
 Tel: 09/330 37 72  Tel: 09/277 37 74  Tel:03/290 78 19  
 wachtebeke@demangelaar.be
  personeelsdienst@demangelaar.be  deklinge@demangelaar.be